Zelený intenzivní seminář s MDDr. Ivou Dvořákovou

2. 6. 2018 – Zelený intenzivní seminář s MDDr. Ivou Dvořákovou

KDE: Hotel Prince de Ligne, Zámecké nám. 136/8, 415 01 Teplice, doprava zajištěna

KDY: 2. 6. 2018 od 9 do 17:30 hod.

TÉMA: Zelené potraviny v širších souvislostech, upevnění postoje a důvěry v sama sebe, odpovědi na Vaše otázky. Seminář, který vám dá mnohem více, než  jen další znalosti o využití mladého ječmene a chlorelly.

CENA: 1.150,-Kč (včetně oběda)

Kdo je Iva Dvořáková?

MDDr. Iva Dvořáková, vystudovala obor zubního lékařství na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Po státnicích nastoupila na zubní oddělení fakultní nemocnice v Olomouci a souběžně přednášela na lékařské fakultě.
Zelené potraviny začala konzumovat s celou rodinou před devíti lety. Na základě vlastních velmi dobrých zkušeností s účinky mladého ječmene a chlorelly v rodině (atopický ekzém její dcery, rakovina maminky) se začala věnovat zeleným potravinám i po odborné stránce.
Postupně ji zelené potraviny pohltily natolik, že práce v klasické medicíně začala postupně ustupovat do pozadí, a od loňského září se tématu zelených potravin věnuje u společnosti Green Ways na plný úvazek.

Tento seminář je vždy plánován jako celodenní akce a je určen maximálně pro 25 osob. Tato kapacita asi jak tušíte, je zvolena z důvodu osobnějšího přístupu ke každému účastníkovi a možnosti zodpovězení jeho otázek ke konkrétnímu zdravotního problému.

DOPORUČUJEME!!! POZOR NA OMEZENOU KAPACITU!!!

Zde je opravdu nutné se přihlásit co nejdříve předem. V případě zájmu mě prosím kontaktujte: Lenka Lovašová, 775 900 744, lenka.lovasova@centrum.cz

Budu se těšit…

Tým Zdravější děti.cz