Chaloupka pod Sněžníkem 2018

Červnová víkendová akcička s názvem Chaloupka pod Sněžníkem byla dle slov účastníků parádní. Sešla se nás skupina 31 lidiček. Krásně jsme obsadili celou nádhernou chaloupku Jaroslava Cepouška v Jílovém s naprosto fantastickým zázemím a širokou paletou sportovních a jiných aktivit v areálu chaloupky. Strávili jsme prima víkend v přírodě, klidu a pohodě. Udělali si výlet na nedaleký Sněžník ležící v oblasti pískovcových skal, lesních jezer a smíšeného lesa.

Děti využily možnosti koupání v nádherném rybníčku hned u chaloupky. Vyzkoušely lukostřelbu, lanové centrum, ale také si vytvořily výrobky z keramiky na hrnčířském kruhu. Přespaly v indiánském Týpý. Program dětem zajišťoval zkušený sporťák Petr.

Zatímco děti dováděly a tvořily, rodiče vedli diskuzi při přednášce o zdravé stravě a o zelených potravinách v kruhu na zelené louce, cvičila se ranní jóga v trávě, maminky si vyzkoušely, jak se dají zelené potraviny využít v praxi a samozřejmě jsme jedli zdravě. Pochvaly na naši paní kuchařku Lenku jen sršely. Mňam, ještě teď se mi sbíhají sliny…myslím, že i dětem, když si představí tu báječnou jahodovou či citrónovou domácí zmrzlinu :o)))

Užili jsme si to! A to byl můj cíl…

A já už se těším na další ročník :o) Už mám v hlavě takový malý plán… :o)))) Bude mi ctí se s vámi i s novými tvářemi potkat v příštím roce na další akci…

Všem veliké díky!

Leni