Zkušenosti s ječmenem a chlorellou GW

Babička Evy Vítovcové (členka skupiny Zdravější děti), věk 90 let

Babička Evy začala pít ječmen zhruba před půl rokem. Dávkování jsme nastoupávali pozvolna. Začali jsme od půl lžičky denně, po několika týdnech jsme dali celou lžičku ječmene. Nyní jsme na dávce 2x denně 1 lžička. Babičce se upravila stolice, z průjmové na „normální“, zlepšily se její reakce na okolí, absolutně neřešíme již otlačeniny, i přestože je bábinka již pouze ležící.

Přikládáme foto: Bábinka s ranním ječmenem

 

Manželé Alenka a Miloš Hrubých

Alča a Míla užívají zelené potraviny od prázdnin. Pomalu si na ně zvykají, osahávají a zařazují do svého jídelníčku. Čas ukáže, co jejich rozhodnutí pro jejich tělo znamenalo…Já se těším a vím, že užitek se dostaví. Chce to ale disciplínu, trpělivost a víru. Budu se snažit být jejich dobrým průvodcem. Děkuji Alenko a Mílo…Vaše Leni L.

Tito mí kamarádi mi nedávno udělali velikou radost…poslali mi úžasnou fotku, ano tu vpravo :o) Měla jsem slzy v očích. Navíc… Všimněte si skleniček, které použili. V mých očích povýšili ječmen do velkých výšek, vzdali mu určitou poctu, úctu. Uvědomila jsem si, že mám velký sen…aby všichni mí přátelé, kamarádi, známí… vyzkoušeli a užívali ječmen a chlorellu. A víte proč? Aby tu se mnou byli co nejdéle… ;o)

 

Žaneta L. 

Ječmen a Chlorellu GW užívám přes 4 roky. Snažím se užívat klasické doporučené dávky 20 CH a 2 lžičky J. Začala jsem užívat zelené potraviny hlavně jako prevenci a někde ve skrytu duše doufala, že by mi mohly pomoci i s atopickým ekzémem, který mám od dětství. Teď zpětně si už nevzpomenu, kdy mi začal atopický ekzém mizet, ale teď tu prostě už není, objeví se jen výjimečně, hlavně když mám větší stres. Byla jsem ale překvapená, když jsem jedno léto marně čekala na mé kvasinkové infekce, které se dostavovaly vždy po návratu z koupališť či bazénů. Prostě už nebyly a nejsou. Čas také přinesl zpevnění nehtů a vlasů, dříve hodně lámavé. Zlepšilo se mi i mé akné a zkvalitnil spánek. Za tím vším je ale opravdu vytrvalost v braní zelenáčů, výše uvedené se nestalo mávnutím kouzelného proutku, ale mou, jak říká Léňa, disciplínou, vírou a vytrvalostí :o)

 

Alenka L., 11 let

Já užívám pouze chlorellu, ječmen mi nechutná. CH baštím s drobnými pauzami cca 4 roky. Tabletek beru zhruba 15 denně, nastoupávala jsem pomalu. Je super, že mi z velké části zmizel atopický ekzém, už se neobjevuje epilepsie ve spánku, nejsem moc nemocná (pozn. redakce – Ála tohle nepíše zrovna s nadšením neb ve škole skoro nechybí :o)  Trochu jsem v poslední době flákala braní chlorell. No a nedávno se mi objevily molusky. Tak mi mamča zkusila nasadit více chlorell (10 ráno a 10 večer) a zhruba po 14 dnech se zdá, že nové nepřibývají. Asi to funguje noo…